HE3321A1200 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Coto Technology
W magazynie: 6 619
Arkusz danych
Przekaźnik kontaktronowy SPST-NO (1 Form A) 12V= Cewka Otwór przelotowy
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
How to Choose a Relay - Another Teaching Moment
HE3321A1200
Numer produktu DigiKey
18-HE3321A1200-ND
Producent
Numer produktu producenta
HE3321A1200
Opis
RELAY REED SPST 500MA 12V
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
HE3321A1200 Modele
Kategoria
Prąd cewki
24 mA
Producent
Littelfuse Inc.
Typ cewki
Bez podtrzymania
Seria
Styl zakończenia
Wtyk PC
Opakowanie
Rurka
Napięcie wymuszenia działania
9V=
Status części
Nieaktualne
Napięcie wymuszenia zwolnienia
1V=
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Czas pracy
1 ms
Napięcie cewki
12V=
Czas zwalniania
1 ms
Forma styku
SPST-NO (1 Form A)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd znamionowy styku
500 mA
Rezystancja cewki
500 Ohms
Napięcie przełączania
200V= (maks.)