BTB16-800CW3G jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Littelfuse Inc.
W magazynie: 978
Arkusz danych
Similar
STMicroelectronics
W magazynie: 1 513
Arkusz danych
Similar
STMicroelectronics
W magazynie: 940
W magazynie: 1 958
TRIAC Standard 800 V 16 A Otwór przelotowy TO-220AB
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BTB16-800CW3G
Numer produktu DigiKey
BTB16-800CW3G-ND
Producent
Numer produktu producenta
BTB16-800CW3G
Opis
TRIAC 800V 16A TO220AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - wyzwalania bramki (lgt) (maks.)
35 mA
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
50 mA
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Napięcie - stan wyłączony
800 V
Prąd - stan włączony (It (RMS)) (maks.)
16 A
1.1 V
Bazowy numer produktu
Prąd - udar niepowtarzalny 50, 60Hz (Itsm)
170A przy 60Hz