BTA16-600BW3G
Numer produktu DigiKey
BTA16-600BW3GOS-ND
Producent
Numer produktu producenta
BTA16-600BW3G
Opis
TRIAC 600V 16A TO220AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
TRIAC Standard 600 V 16 A Otwór przelotowy TO-220AB
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BTA16-600BW3G Modele
Kategoria
Prąd - wyzwalania bramki (lgt) (maks.)
50 mA
Producent
Littelfuse Inc.
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
60 mA
Opakowanie
Rurka
Konfiguracja
Pojedynczy
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Typ triaka
Standard
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - stan wyłączony
600 V
Obudowa / skrzynia
TO-220-3
Prąd - stan włączony (It (RMS)) (maks.)
16 A
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220AB
Napięcie - wyzwalania bramki (Vgt) (maks.)
1.1 V
Bazowy numer produktu
Prąd - udar niepowtarzalny 50, 60Hz (Itsm)
170A przy 60Hz