AQHV36-01ETG-C
Numer produktu DigiKey
F11003TR-ND - Taśma i szpula (TR)
F11003CT-ND - Taśma cięta (CT)
F11003DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AQHV36-01ETG-C
Opis
TVS DIODE 36VWM 65VC SOD882
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
65V Zacisk 2A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SOD-882
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
200W
Prod.
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Seria
Pojemność przy częstotliwości
13pF przy 1MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 150°C
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały dwukierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
36V (maks.)
Obudowa / skrzynia
SOD-882
Napięcie - przebicia (min.)
40V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
65V
Bazowy numer produktu
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
2A (8/20µs)