AQHV15-01LTG-C
Numer produktu DigiKey
AQHV15-01LTG-CTR-ND - Taśma i szpula (TR)
AQHV15-01LTG-CCT-ND - Taśma cięta (CT)
AQHV15-01LTG-CDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AQHV15-01LTG-C
Opis
TVS DIODE 15VWM 37VC SOD523
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
37V Zacisk 7A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SOD-523
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
300W
Prod.
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Seria
Zastosowania
Puszka
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 150°C (TA)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały dwukierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
15V (maks.)
Obudowa / skrzynia
SC-79, SOD-523
Napięcie - przebicia (min.)
16,7V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
37V
Bazowy numer produktu
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
7A (8/20µs)