AQ15-01FLTG
Numer produktu DigiKey
18-AQ15-01FLTGTR-ND - Taśma i szpula (TR)
18-AQ15-01FLTGCT-ND - Taśma cięta (CT)
18-AQ15-01FLTGDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AQ15-01FLTG
Opis
TVS DIODE 15VWM 30.5VC SOD323FL
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
30,5V Zacisk 42A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SOD-323FL
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
42A (8/20µs)
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
200W
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność przy częstotliwości
410pF przy 1MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 150°C (TA)
Typ
Zener
Klasa
Motoryzacja
Kanały jednokierunkowe
1
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
15V (maks.)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - przebicia (min.)
16,7V
Obudowa / skrzynia
SC-90, SOD-323F
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
30,5V