AK3-058C-12 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Littelfuse Inc.
W magazynie: 131
Arkusz danych
MFR Recommended
Littelfuse Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Bourns Inc.
W magazynie: 28
110V Zacisk 3000A (3kA) (8/20µs) Ipp TVS - diody Otwór przelotowy Osiowa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
AK3-058C-12
Numer produktu DigiKey
AK3-058C-12-ND
Producent
Numer produktu producenta
AK3-058C-12
Opis
TVS DIODE 58VWM 110VC AXIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
AK3-058C-12 Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
3000A (3kA) (8/20µs)
Prod.
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Seria
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Opakowanie
Zbiorcze
Pojemność przy częstotliwości
6000pF przy 10kHz
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-55°C - 125°C (TJ)
Typ
Zener
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Kanały dwukierunkowe
1
Obudowa / skrzynia
Osiowe, zagięcie pod kątem prostym (środek 24,15mm)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
58V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
64V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
110V