8.0SMDJ78CA
Numer produktu DigiKey
8.0SMDJ78CATR-ND - Taśma i szpula (TR)
8.0SMDJ78CACT-ND - Taśma cięta (CT)
8.0SMDJ78CADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
8.0SMDJ78CA
Opis
TVS DIODE 78VWM 126VC DO214AB
Szczegółowy opis
126V Zacisk 63,5A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
63,5A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
8000W (8kW)
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
78V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
86,7V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
126V