8.0SMDJ60A
Numer produktu DigiKey
8.0SMDJ60ATR-ND - Taśma i szpula (TR)
8.0SMDJ60ACT-ND - Taśma cięta (CT)
8.0SMDJ60ADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
8.0SMDJ60A
Opis
TVS DIODE 60VWM 96.8VC DO214AB
Szczegółowy opis
96,8V Zacisk 82,7A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
82,7A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
8000W (8kW)
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
60V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
66,7V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
96,8V