8.0SMDJ36A
Numer produktu DigiKey
8.0SMDJ36ATR-ND - Taśma i szpula (TR)
8.0SMDJ36ACT-ND - Taśma cięta (CT)
8.0SMDJ36ADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
8.0SMDJ36A
Opis
TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AB
Szczegółowy opis
58,1V Zacisk 137,8A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
137,8A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
8000W (8kW)
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
36V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
40V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
58,1V