8.0SMDJ28CA
Numer produktu DigiKey
8.0SMDJ28CATR-ND - Taśma i szpula (TR)
8.0SMDJ28CACT-ND - Taśma cięta (CT)
8.0SMDJ28CADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
8.0SMDJ28CA
Opis
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
45,4V Zacisk 176.2A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
176.2A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
8000W (8kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Telekomunikacja
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Typ
Zener
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Kanały dwukierunkowe
1
Obudowa / skrzynia
DO-214AB, SMC
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
28V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
31,1V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
45,4V