8.0SMDJ24A
Numer produktu DigiKey
8.0SMDJ24ATR-ND - Taśma i szpula (TR)
8.0SMDJ24ACT-ND - Taśma cięta (CT)
8.0SMDJ24ADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
8.0SMDJ24A
Opis
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
38,9V Zacisk 205.7A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
8.0SMDJ24A Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
205.7A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
8000W (8kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Telekomunikacja
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Typ
Zener
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Kanały jednokierunkowe
1
Obudowa / skrzynia
DO-214AB, SMC
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
24V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
26,7V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
38,9V