60R040XPR
Numer produktu DigiKey
F5560CT-ND - Taśma cięta (CT)
F5560TB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
60R040XPR
Opis
PTC RESET FUSE 60V 400MA RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 60V 400 mA Ih Otwór przelotowy Promieniowe, tarcza
Kategoria
Czas do wyzwolenia
3.8 s
Producent
Littelfuse Inc.
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
550 mOhms
Seria
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
1.29 Ohms
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ
Polimerowe
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, tarcza
Napięcie - maks.
60V
Rozmiar / wymiar
0,299" x 0,122" (7,60mm x 3,10mm) (śr. x gr.)
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
400 mA
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,532" (13,50mm)
Prąd - wyzwalania (It)
800 mA
Rozstaw odprowadzeń
0,201" (5,10mm)
Prąd - maks.
40 A