5.0SMDJ90CA
Numer produktu DigiKey
F10863TR-ND - Taśma i szpula (TR)
F10863CT-ND - Taśma cięta (CT)
F10863DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
5.0SMDJ90CA
Opis
TVS DIODE 90VWM 146VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
146V Zacisk 34,3A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Modele EDA/CAD
5.0SMDJ90CA Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
34,3A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
5000W (5kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Tak
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
90V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
100V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
146V