5.0SMDJ60CA-T7 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Littelfuse Inc.
W magazynie: 13 641
Arkusz danych
Bezpośrednie
Comchip Technology
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Microchip Technology
Bourns Inc.
96,8V Zacisk 51,7A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
5.0SMDJ60CA-T7
Numer produktu DigiKey
5.0SMDJ60CA-T7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
5.0SMDJ60CA-T7CT-ND - Taśma cięta (CT)
5.0SMDJ60CA-T7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
5.0SMDJ60CA-T7
Opis
TVS DIODE 60VWM 96.8VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
5.0SMDJ60CA-T7 Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
51,7A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
5000W (5kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Tak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Telekomunikacja
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Typ
Zener
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Kanały dwukierunkowe
1
Obudowa / skrzynia
DO-214AB, SMC
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
60V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
66,7V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
96,8V