5.0SMDJ60CA-FB
Numer produktu DigiKey
18-5.0SMDJ60CA-FBTR-ND - Taśma i szpula (TR)
18-5.0SMDJ60CA-FBCT-ND - Taśma cięta (CT)
18-5.0SMDJ60CA-FBDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
5.0SMDJ60CA-FB
Opis
LOW CLAMPING TVS 60V 5%BI DO-214
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
82,2V Zacisk 51,6A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
51,6A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
5000W (5kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Zastosowania
Telekomunikacja
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
60V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
66,7V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
82,2V