5.0SMDJ60A nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Eaton - Electronics Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
YAGEO
Taiwan Semiconductor Corporation
Bourns Inc.
Diodes Incorporated
Microchip Technology
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Bourns Inc.
Microchip Technology
Comchip Technology
Comchip Technology
96,8V Zacisk 51,7A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
5.0SMDJ60A
Numer produktu DigiKey
5.0SMDJ60ATR-ND - Taśma i szpula (TR)
5.0SMDJ60ACT-ND - Taśma cięta (CT)
5.0SMDJ60ADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
5.0SMDJ60A
Opis
TVS DIODE 60VWM 96.8VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
5.0SMDJ60A Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
51,7A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
5000W (5kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Tak
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
60V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
66,7V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
96,8V