5.0SMDJ48CA
Numer produktu DigiKey
F6810TR-ND - Taśma i szpula (TR)
F6810CT-ND - Taśma cięta (CT)
F6810DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
5.0SMDJ48CA
Opis
TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
77,4V Zacisk 64,7A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
5.0SMDJ48CA Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
64,7A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
5000W (5kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Tak
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
48V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
53,3V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
77,4V