5.0SMDJ440CA
Numer produktu DigiKey
18-5.0SMDJ440CATR-ND - Taśma i szpula (TR)
18-5.0SMDJ440CACT-ND - Taśma cięta (CT)
18-5.0SMDJ440CADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
5.0SMDJ440CA
Opis
TVS DIODE 440VWM 714VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
714V Zacisk 7,1A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
7,1A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
5000W (5kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Tak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Telekomunikacja
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Typ
Zener
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Kanały dwukierunkowe
1
Obudowa / skrzynia
DO-214AB, SMC
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
440V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
492V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
714V