5.0SMDJ43A
Numer produktu DigiKey
F10853TR-ND - Taśma i szpula (TR)
F10853CT-ND - Taśma cięta (CT)
F10853DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
5.0SMDJ43A
Opis
TVS DIODE 43VWM 69.4VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
69,4V Zacisk 72,1A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
5.0SMDJ43A Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
72,1A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
5000W (5kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Tak
Zastosowania
Telekomunikacja
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
43V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
47,8V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
69,4V