5.0SMDJ24CAS
Numer produktu DigiKey
18-5.0SMDJ24CASTR-ND - Taśma i szpula (TR)
18-5.0SMDJ24CASCT-ND - Taśma cięta (CT)
18-5.0SMDJ24CASDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
5.0SMDJ24CAS
Opis
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
38,9V Zacisk 128,5A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
128,5A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
5000W (5kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Tak
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
24V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
26,7V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
38,9V