5.0SMDJ140A
Numer produktu DigiKey
18-5.0SMDJ140ATR-ND - Taśma i szpula (TR)
18-5.0SMDJ140ACT-ND - Taśma cięta (CT)
18-5.0SMDJ140ADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
5.0SMDJ140A
Opis
TVS DIODE 140VWM 292.1V DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
292,1V Zacisk 166,5A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
166,5A (8/20µs)
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
5000W (5kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Tak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Telekomunikacja
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
140V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
156V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
292,1V