5.0SMDJ100A | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | 5.0SMDJ100A |
Opis | TVS DIODE 100VWM 162VC DO214AB |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 24 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 162V Zacisk 30,9A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | 5.0SMDJ100A Modele |
Kategoria | Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs) 30,9A |
Prod. | Moc - szczytowa impulsu 5000W (5kW) |
Seria | Zabezpieczenie linii zasilającej Tak |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Zastosowania Telekomunikacja |
Status części Aktywny | Temperatura robocza -65°C - 150°C (TJ) |
Typ Zener | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Kanały jednokierunkowe 1 | Obudowa / skrzynia DO-214AB, SMC |
Napięcie - wsteczne robocze (typ.) 100V | Obudowa dostawcy urządzenia |
Napięcie - przebicia (min.) 111V | Bazowy numer produktu |
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp 162V |