5.0SMDJ100A-T7 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Taiwan Semiconductor Corporation
W magazynie: 560
Microchip Technology
Comchip Technology
Comchip Technology
162V Zacisk 30,9A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
5.0SMDJ100A-T7
Numer produktu DigiKey
5.0SMDJ100A-T7-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
5.0SMDJ100A-T7
Opis
TVS DIODE 100VWM 162VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
5.0SMDJ100A-T7 Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
30,9A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
5000W (5kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Tak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Telekomunikacja
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Typ
Zener
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Kanały jednokierunkowe
1
Obudowa / skrzynia
DO-214AB, SMC
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
100V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
111V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
162V