4.0SMDJ24A
Numer produktu DigiKey
F6499TR-ND - Taśma i szpula (TR)
F6499CT-ND - Taśma cięta (CT)
F6499DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
4.0SMDJ24A
Opis
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
38,9V Zacisk 103A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
103A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
4000W (4kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Typ
Zener
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Kanały jednokierunkowe
1
Obudowa / skrzynia
DO-214AB, SMC
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
24V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
26,7V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
38,9V