3425L300/36MR
Numer produktu DigiKey
18-3425L300/36MRTR-ND - Taśma i szpula (TR)
18-3425L300/36MRCT-ND - Taśma cięta (CT)
18-3425L300/36MRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
3425L300/36MR
Opis
3425L PPTC
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 36V 3 A Ih Montaż powierzchniowy Niestandardowy SMD
Kategoria
Czas do wyzwolenia
20 s
Producent
Littelfuse Inc.
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
10 mOhms
Seria
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
60 mOhms
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Polimerowe
Obudowa / skrzynia
Niestandardowy SMD
Napięcie - maks.
36V
Rozmiar / wymiar
0,341" x 0,250" (8,65mm x 6,35mm) (dł. x szer.)
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
3 A
Grubość (maks.)
0,055" (1,40mm)
Prąd - wyzwalania (It)
6 A
Agencja zatwierdzająca
cURus, TUV
Prąd - maks.
20 A