30R160UU
Numer produktu DigiKey
F2023-ND
Producent
Numer produktu producenta
30R160UU
Opis
PTC RESET FUSE 30V 1.6A RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 30V 1.6 A Ih Otwór przelotowy Promieniowe, tarcza
Kategoria
Czas do wyzwolenia
8 s
Producent
Littelfuse Inc.
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
30 mOhms
Seria
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
110 mOhms
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ
Polimerowe
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, tarcza
Napięcie - maks.
30V
Rozmiar / wymiar
0,350" x 0,118" (8,90mm x 3,00mm) (dł. x szer.)
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
1.6 A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,598" (15,20mm)
Prąd - wyzwalania (It)
3.2 A
Rozstaw odprowadzeń
0,201" (5,10mm)
Prąd - maks.
40 A