30KPA78A-HRA
Numer produktu DigiKey
30KPA78A-HRA-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
30KPA78A-HRA
Opis
TVS DIODE 78VWM 129VC P600
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
129V Zacisk 234,9A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
234,9A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
30000W (30kW)
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TA)
Otwór przelotowy
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
78V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
87,1V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
129V