30KPA70CA-HRA
Numer produktu DigiKey
30KPA70CA-HRA-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
30KPA70CA-HRA
Opis
TVS DIODE 70VWM 109VC P600
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
109V Zacisk 278A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
278A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
30000W (30kW)
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TA)
Otwór przelotowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
70V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
78,2V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
109V