30KPA60CA
Numer produktu DigiKey
F6606TR-ND - Taśma i szpula (TR)
F6606CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
30KPA60CA
Opis
TVS DIODE 60VWM 102VC P600
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
102V Zacisk 297,1A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
30KPA60CA Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
297,1A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
30000W (30kW)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Otwór przelotowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
60V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
67V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
102V