30KPA58CA-HR
Numer produktu DigiKey
30KPA58CA-HR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
30KPA58CA-HR
Opis
TVS DIODE 58VWM 92.4VC P600
Szczegółowy opis
92,4V Zacisk 327,9A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
327,9A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
30000W (30kW)
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TA)
Otwór przelotowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
58V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
64,8V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
92,4V