30KPA48CA-HRA
Numer produktu DigiKey
30KPA48CA-HRA-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
30KPA48CA-HRA
Opis
TVS DIODE 48VWM 81.6VC P600
Szczegółowy opis
81,6V Zacisk 371,3A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
371,3A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
30000W (30kW)
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TA)
Otwór przelotowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
48V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
53,6V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
81,6V