30KPA45A-HRA
Numer produktu DigiKey
30KPA45A-HRA-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
30KPA45A-HRA
Opis
TVS DIODE 45VWM 77.4VC P600
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
77,4V Zacisk 391,5A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
391,5A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
30000W (30kW)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TA)
Otwór przelotowy
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
45V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
50,3V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
77,4V