30KPA43CA-HR
Numer produktu DigiKey
30KPA43CA-HR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
30KPA43CA-HR
Opis
TVS DIODE 43VWM 73VC P600
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
73V Zacisk 415,1A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
415,1A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
30000W (30kW)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TA)
Otwór przelotowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
43V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
48V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
73V