30KPA280CA-HRA
Numer produktu DigiKey
30KPA280CA-HRA-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
30KPA280CA-HRA
Opis
TVS DIODE 280VWM 464VC P600
Szczegółowy opis
464V Zacisk 65,3A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
65,3A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
30000W (30kW)
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TA)
Otwór przelotowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
280V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
312,8V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
464V