30KPA270CA-HRA
Numer produktu DigiKey
30KPA270CA-HRA-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
30KPA270CA-HRA
Opis
TVS DIODE 270VWM 436.2VC P600
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
436,2V Zacisk 69,5A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
69,5A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
30000W (30kW)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TA)
Otwór przelotowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
270V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
301,6V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
436,2V