30KPA180A-HR
Numer produktu DigiKey
30KPA180A-HR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
30KPA180A-HR
Opis
TVS DIODE 180VWM 290.4VC P600
Szczegółowy opis
290,4V Zacisk 104,3A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
104,3A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
30000W (30kW)
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TA)
Otwór przelotowy
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
180V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
201,1V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
290,4V