30KPA160CA-HR
Numer produktu DigiKey
30KPA160CA-HR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
30KPA160CA-HR
Opis
TVS DIODE 160VWM 252.6VC P600
Szczegółowy opis
252,6V Zacisk 120A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
120A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
30000W (30kW)
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TA)
Otwór przelotowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
160V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
178,7V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
252,6V