30KPA156A-HRA
Numer produktu DigiKey
30KPA156A-HRA-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
30KPA156A-HRA
Opis
TVS DIODE 156VWM 245VC P600
Szczegółowy opis
245V Zacisk 123,7A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
123,7A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
30000W (30kW)
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TA)
Otwór przelotowy
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
156V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
174,3V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
245V