30KPA150CA-HRA
Numer produktu DigiKey
30KPA150CA-HRA-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
30KPA150CA-HRA
Opis
TVS DIODE 150VWM 233.4VC P600
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
233,4V Zacisk 129,8A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
129,8A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
30000W (30kW)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TA)
Otwór przelotowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
150V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
167,6V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
233,4V