30KPA150C-B jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Littelfuse Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Littelfuse Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Microchip Technology
Similar
Microchip Technology
STMicroelectronics
W magazynie: 113
245,07V Zacisk 129,8A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
30KPA150C-B
Numer produktu DigiKey
30KPA150C-B-ND
Producent
Numer produktu producenta
30KPA150C-B
Opis
TVS DIODE 150VWM 245.07VC P600
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
30KPA150C-B Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
129,8A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
30000W (30kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Zbiorcze
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Typ
Zener
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Kanały dwukierunkowe
1
Obudowa / skrzynia
P600, osiowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
150V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
158,38V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
245,07V