30KPA132C-B jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Littelfuse Inc.
W magazynie: 990
Arkusz danych
Bezpośrednie
Littelfuse Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Microchip Technology
W magazynie: 0
Similar
Microchip Technology
223,65V Zacisk 142,3A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
30KPA132C-B
Numer produktu DigiKey
30KPA132C-B-ND
Producent
Numer produktu producenta
30KPA132C-B
Opis
TVS DIODE 132VWM 223.65VC P600
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
30KPA132C-B Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
142,3A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
30000W (30kW)
Opakowanie
Zbiorcze
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Otwór przelotowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
132V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
139,29V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
223,65V