30KPA120CA
Numer produktu DigiKey
30KPA120CATR-ND - Taśma i szpula (TR)
30KPA120CACT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
30KPA120CA
Opis
TVS DIODE 120VWM 194.4VC P600
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
194,4V Zacisk 155,9A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
30KPA120CA Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
155,9A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
30000W (30kW)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Otwór przelotowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
120V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
134V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
194,4V