30KPA102A
Numer produktu DigiKey
30KPA102ATR-ND - Taśma i szpula (TR)
30KPA102ACT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
30KPA102A
Opis
TVS DIODE 102VWM 165.6VC P600
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
165,6V Zacisk 183A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
30KPA102A Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
183A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
30000W (30kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Typ
Zener
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Kanały jednokierunkowe
1
Obudowa / skrzynia
P600, osiowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
102V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
113,9V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
165,6V