30EV150.ZXBDM
Numer produktu DigiKey
18-30EV150.ZXBDM-ND
Producent
Numer produktu producenta
30EV150.ZXBDM
Opis
30ev hv fuse
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
150 A ~ 500 V Bezpiecznik topikowy prądu stałego Kaseta, ceramiczna Mocowanie śrubowe Cylindryczny, zacisk płytkowy (śruba)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
30EV150.ZXBDM Modele
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd stały
Prod.
Czas odpowiedzi
Zwłoczny
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
30kA
Status części
Aktywny
Topnienie I²t
Typ mocowania
Mocowanie śrubowe
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ bezpiecznika topikowego
Rozmiar / wymiar
1,181" x 2,047" (30,00mm x 52,00mm) (śr. x dł.)