25EV1K100.ZXBDM
Numer produktu DigiKey
18-25EV1K100.ZXBDM-ND
Producent
Numer produktu producenta
25EV1K100.ZXBDM
Opis
FUSE CARTRIDGE 100A 1 KVDC CYL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100A ~ 1kV= Bezpiecznik topikowy prądu stałego Kaseta Mocowanie śrubowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
25EV1K100.ZXBDM Modele
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd stały
1kV=
Producent
Littelfuse Inc.
Zastosowania
Elektryka, przemysł
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
30kA
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Cylindryczny, zacisk płytkowy (śruba)
Typ mocowania
Mocowanie śrubowe
Rozmiar / wymiar
1,000" x 2,874" (25,40mm x 73,00mm) (śr. x dł.)
Typ bezpiecznika topikowego
Kaseta
Topnienie I²t
Prąd znamionowy (A)
100A