20KPA28CA-B
Numer produktu DigiKey
20KPA28CA-B-ND
Producent
Numer produktu producenta
20KPA28CA-B
Opis
TVS DIODE 28VWM 48VC P600
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
48V Zacisk 420,8A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
20KPA28CA-B Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
420,8A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
20000W (20kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Zbiorcze
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Typ
Zener
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Kanały dwukierunkowe
1
Obudowa / skrzynia
P600, osiowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
28V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
31,28V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
48V