20EV125.ZXBDMC
Numer produktu DigiKey
18-20EV125.ZXBDMC-ND
Producent
Numer produktu producenta
20EV125.ZXBDMC
Opis
PCP HV FUSE
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
125A ~ 500V= Bezpiecznik topikowy prądu stałego Kaseta Mocowanie śrubowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
20EV125.ZXBDMC Modele
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd stały
500V=
Producent
Littelfuse Inc.
Zastosowania
Elektryka, przemysł
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
20kA
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Cylindryczny, zacisk płytkowy (śruba)
Typ mocowania
Mocowanie śrubowe
Rozmiar / wymiar
0,787" x 1,654" (20,00mm x 42,00mm) (śr. x dł.)
Typ bezpiecznika topikowego
Kaseta
Topnienie I²t
Prąd znamionowy (A)
125A
Rezystancja stałoprądowa na zimno
0.73 mOhms