2016L100/33DR
Numer produktu DigiKey
F4071TR-ND - Taśma i szpula (TR)
F4071CT-ND - Taśma cięta (CT)
F4071DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
2016L100/33DR
Opis
PTC RESET FUSE 33V 1.1A 2016
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 33V 1.1 A Ih Montaż powierzchniowy 2016 (5041 metryczne), wklęsłe
Kategoria
Czas do wyzwolenia
500 ms
Producent
Littelfuse Inc.
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
100 mOhms
Seria
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
400 mOhms
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Polimerowe
Obudowa / skrzynia
2016 (5041 metryczne), wklęsłe
Napięcie - maks.
33V
Rozmiar / wymiar
0,200" x 0,160" (5,08mm x 4,07mm) (dł. x szer.)
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
1.1 A
Grubość (maks.)
0,049" (1,25mm)
Prąd - wyzwalania (It)
2.2 A
Agencja zatwierdzająca
cURus, TUV
Prąd - maks.
40 A