1812L050/60MR-A
Numer produktu DigiKey
18-1812L050/60MR-ATR-ND - Taśma i szpula (TR)
18-1812L050/60MR-ACT-ND - Taśma cięta (CT)
18-1812L050/60MR-ADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
1812L050/60MR-A
Opis
PTC RESET FUSE 60V 500MA 1812
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 60V 500 mA Ih Montaż powierzchniowy 1812 (4532 metryczne), wklęsłe
Kategoria
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
150 mOhms
Producent
Littelfuse Inc.
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
1 Ohms
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q200
Typ
Polimerowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - maks.
60V
Obudowa / skrzynia
1812 (4532 metryczne), wklęsłe
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
500 mA
Rozmiar / wymiar
0,179" x 0,128" (4,55mm x 3,24mm) (dł. x szer.)
Prąd - wyzwalania (It)
1 A
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)
Prąd - maks.
10 A